Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2011

Μονόδρομος η νίκη

Νίκη που θα μας διατηρήσει ζωντανούς στο κυνηγι της παραμονής,θέλει η ομάδα μας απέναντι στον ΟΜΗΡΟ την Κυριακή στα Νένητα (15΄00) στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής.Γειτονικό ντέρμπι με την ομάδα μας να καίγεται για βαθμούς μετά απο το στραβοπάτημα με τον Λέων ,θα παραταχθεί με πολλές απουσιές λόγω τραυματισμών και τιμωριών.Θα απουσιάσουν οι Καζάκος,Πνευματικούδης ,Σπέγης και Ζαχαρίου ενώ αμφίβολη η συμμετοχή των Μακρίδη,Γιαννούμη λόγω τραυματισμών.

-Η ομάδα μας βρίσκετε στην 13η θέση με 10 βαθμούς ενώ ο Ομηρος στην 6η θέση με 24 βαθμόυς.

-Αρκετούς φιλάθλους αναμένετε να προσελκύση το παιχνίδι,καιρού επιτρέποντος, θα δούμε γεμάτες κερκίδες όπως έγινε στο ματς του πρώτου γύρου οπου ο Όμηρος επικράτησε στις καθυστερήσεις με 2-1.

-Για την ιστορία ο Ομηρος μετράει δύο νίκες σε επίσημα παιχνίδια 2-1 φέτος και 2-0 την περίοδο 2007-08 για το κύπελλο Χιου.

-Διαιτητές του αγώνα θα είναι ο ΤΣΟΥΧΛΗΣ με βοηθούς τους ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ και ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ  ΝΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ!!!