Δευτέρα 21 Μαρτίου 2011

ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2-0

Η πρωτοπόρος της βαθμολογίας Μικρασιατικη επικράτησε εύκολα 2-0 της ομάδας μας στο Δημοτικό Στάδιο της Χίου.Σ' ένα μέτριο παιχνίδι χωρίς ιδιαίτερες φάσεις με την Μικρασιατική να μπαίνει δυνατά στον αγώνα και αποφασισμένη να τελειώσει από νωρίς το παιχνίδι και τα κατάφερε μέσα σε 6 λεπτά να πετύχει 2 γκολ (25΄, 31΄) εκμεταλλευόμενοι τα τραγικά λάθη της άμυνας μας.

Στο β΄ ημίχρονο η ομάδα μας ισορόπησε το παιχνίδι αλλά χωρίς να γίνει απειλητική.Εμφανής η απουσία του Ψύλλου Δ και Ζαχαρίου από τον χώρο του κέντρου.

Φωτογραφιες από τον αγώνα μπορείτε να δείτε στο

Το επόμενο παιχνίδι της ομάδας μας είναι την Κυριακή 27 Μαρτίου στην Καλλιμασία με αντίπαλο τον Κοφινά που πλέον χαρακτηρίζεται ως τελικός καθώς έξι στροφές πριν το τέλος το τρίποντο πρέπει να θεωρήτε μονόδρομος!